Projektu vadība

Mūsu augsti kvalificētās un pieredzējušās projektu komandas ir apņēmušās īstenot svarīgus projektus, radot vērtību gan lieliem, gan maziem klientiem.

Mēs piedāvājam

Neatkarīgi no tā, vai meklējat atbalstu projekta sākotnējā izstrādē vai visa projekta vadībā, varat paļauties uz ReālProjekts. Mūsu projekta partneriem ir pieejami pakalpojumi, kas aptver visu projekta spektru. Gadu desmitiem ilga projektu vadības prasme, mūsu rīki un milzīgs globālais, vietējo zināšanu tīkls nodrošina labu, savlaicīgu un budžetam draudzīgu rezultātu.

Augstākie standarti

Jūsu projekts ir īpašs, un tam ir unikāli izaicinājumi. Cieša sadarbība ar integrētu komandu ļauj mūsu ekspertiem īstenot jūsu velmes, izmantojot mūsu pārbaudīto sistemātisko pieeju. Sākot ar risinājumiem un beidzot ar projektu vadītāju organizatoriskā sistēmā, mēs palīdzam nodrošināt, ka jūsu projekts atbilst augstākajiem kvalitātes, vides un drošības standartiem.

Mēs sniedzam padomu katrā solī

Mūsu eksperti palīdzēs jums administrēt, plānot, koordinēt un pārvaldīt visus soļus, sākot no izmaksu aprēķināšanas un riska pārvaldības līdz priekšizpētēm, vajadzību un iepirkumu analīzei, ieskaitot prasības un materiālu cenu noteikšanu.

Mūsu pakalpojumi aptver daudzas jomas, sākot no lielas infrastruktūras, nekustamā īpašuma un ražošanas ēkām, aizsardzības objektiem un lieliem starptautiskiem enerģētikas projektiem.

Sazinies ar mums

Māris Labsvīrs
Valdes priekšsēdētājs
Phone
+371 2617 4620