PRIVĀTUMA POLITIKA

Privātuma politika regulē personas datu apstrādi un sīkfailu izmantošanu ReālProjekts vietnē realprojekts.lv (turpmāk – vietne).

DEFINĪCIJAS

 • Personas datu apstrāde ir jebkura darbība, kas tiek veikta ar vietnes apmeklētāja (turpmāk tekstā – apmeklētājs) personas datiem – datu vākšana, apstrāde, glabāšana, labošana vai dzēšana.
 • Apmeklētāji ir visas personas, kas apmeklē vietni vai sniedz informāciju uzņēmumam ReālProjekts SIA. Piemēram, lūgt pakalpojuma piedāvājumu vai sazināties ar Reālprojekts SIA pa e-pastu.
 • Pakalpojumi ir visi ReālProjekts SIA piedāvātie pakalpojumi.

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Izmantojot vietni, apmeklētājs piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar šiem privātuma noteikumiem. ReālProjekts SIA ar vietnes starpniecību apkopo šādus apmeklētāju datus šādos veidos:

 • apmeklētāja e-pasta adrese: kad apmeklētājs nosūta e-pastu vai pieprasa cenu
 • apmeklētāja vārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese: kad apmeklētājs pieprasa informāciju vai piedāvājumu
 • vietnes datplūsmas statistika: izmantojot Google Analytics

Apmeklējot vietni un/vai iesniedzot personisko informāciju uzņēmumam ReālProjekts SIA, jūs piekrītat, ka jūsu personiskā informācija var tikt apstrādāta saskaņā ar šo privātuma politiku. Ja jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, ReālProjekts SIA iesaka neizmantot vietni un nesniegt savus personas datus ReālProjekts SIA.

PERSONAS DATU IZMANTOŠANA

ReālProjekts SIA izmanto personas datus, lai atbildētu uz apmeklētāju pieprasījumiem, izteiktu piedāvājumus, sazinātos ar apmeklētājiem un izsūtītu rēķinus.

ReālProjekts SIA izmanto vietnes datplūsmas statistiku, lai uzlabotu vietnes lietotāju pieredzi. Apmeklētājam ir tiesības jebkurā laikā atteikt savu personas datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams pakalpojuma sniegšanai.

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Ikdienā ReālProjets SIA izmanto datus:

 • e-pasta pārraides un pārvaldības sistēma;
 • vietņu hostings;
 • tīmekļa vietnes lietošanas statistikas analīze;
 • sociālo mediju izmantošana un sociālo mediju statistikas analīze;
 • grāmatvedības programmatūras izmantošana.

Iepriekšējā punktā minētajām trešajām personām ReālProjekts SIA pārsūta apmeklētāja personas datus saviem sadarbības partneriem. Tas tiek darīts tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumus apmeklētājiem.

ReālProjekts SIA vietnē var būt saites uz citu uzņēmumu vietnēm, kurām ir savas privātuma politikas un/vai trešās puses pakalpojumi, kas ir instalēti jūsu ierīcē, var ļaut piekļūt jūsu ierīcē esošajai informācijai. ReālProjekts SIA nav atbildīgs par trešo personu pakalpojumu sniedzēju privātuma praksi vai saturu.

PERSONAS DATU UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBA

ReālProjekts SIA glabā personas datus tik ilgi, cik to pieprasa likums un/vai kas ir svarīgi datu vākšanas mērķa sasniegšanai. Piemēram, grāmatvedības dati tiek saglabāti septiņus gadus, sākot no finanšu gada beigām. Reālprojekts veic visus drošības pasākumus apstrādāto personas datu aizsardzībai. Tikai pilnvarotām personām ir piekļuve personas datu labošanai un apstrādei, un visu apmeklētāju personas dati tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju.

APMEKLĒTĀJA TIESĪBAS

Apmeklētājam ir tiesības jebkurā laikā:

 • pieprasīt piekļuvi viņu datiem;
 • pieprasīt labot, papildināt vai dzēst personas datus saskaņā ar likumā paredzētajiem nosacījumiem;
 • pieprasīt ierobežojumus savu personas datu apstrādei;
 • pieprasīt personas datu pārsūtīšanu.

Lai izmantotu šīs tiesības, apmeklētājam ir jānosūta atbilstošs pieprasījums uz e-pasta adresi info@realprojekts.lv. Lai ierobežotu sīkfailu izmantošanu, apmeklētājs var attiecīgi mainīt savus pārlūkprogrammas iestatījumus. Ja apmeklētājs uzskata, ka viņa personas datu apstrādes laikā ir pārkāptas viņa tiesības, viņam ir tiesības vērsties Datu aizsardzības inspekcijā.

COOKIES

ReālProjekts SIA vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku lietotāju pieredzi un apkopotu vietnes lietošanas statistiku. Apmeklējot ReālProjekts SIA vietni, apmeklētājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai šajā kārtībā aprakstītajā veidā.

Sīkfails ir mazs teksta fails, ko tīmekļa pārlūkprogramma automātiski saglabā ierīcē, kuru izmanto apmeklētājs. Sīkfailus var izveidot dažādi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Google. Sīkfaili nav bīstami jūsu datoram.

Pastāv divu veidu sīkfaili:

 • Pastāvīgās sīkdatnes pastāvīgi paliek sīkfailu failā apmeklētāja datorā. Tos var izmantot, piemēram, lai identificētu apmeklētāju kā atkārtotu vietnes apmeklētāju un pielāgotu vietnes saturu atbilstoši apmeklētāja iepriekšējām izvēlēm vai apkopotu statistiku.
 • Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi un pazūd, kad apmeklētājs pamet vietni vai aizver pārlūkprogrammu. Sesijas sīkfailus var izmantot, lai iespējotu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, pakalpojuma pieprasīšanu utt.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu informāciju par to, kā vietne tiek izmantota, lai padarītu to apmeklētājam personīgāku un lietotājam draudzīgāku. Turklāt sīkdatnes palīdz apkopot apmeklētāju statistiku, kas ļauj mums detalizēti izpētīt un uzlabot vietnes darbību un sniegt pamatdatus efektīvām mārketinga aktivitātēm.

Tiek uzskatīts, ka apmeklētājs ir pieņēmis sīkfailus, ja sīkfaili ir iespējoti viņu pārlūkprogrammas iestatījumos. Tīmekļa pārlūkprogrammas bieži vien pēc noklusējuma ļauj ierīcē saglabāt sīkfailus. Apmeklētājs var atspējot vai dzēst sīkfailu izmantošanu savā ierīcē, mainot atbilstošos iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Ja jūs neizmantojat sīkfailus, vietne var nedarboties pareizi.

Lietojuma statistikas apkopošanai SIA ReālProjekts izmanto Google Analytics pakalpojumus, apkopojot datus par apmeklētajām lapām, apmeklējuma laiku, apmeklējumu skaitu, izmantotajām ierīcēm, datplūsmas avotiem un citu statistiku. Tomēr Google Analytics var arī apkopot datus par apmeklētāju darbībām, neizmantojot sīkfailu failus.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

SIA RēalProjekts patur tiesības vienpusēji un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt privātuma politiku, lai nodrošinātu to atbilstību likumam. Jaunākā privātuma politikas versija vienmēr ir pieejama vietnē. Ja jums ir kādi jautājumi par privātuma politiku un datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@realprojekts.lv