RealProjekts

ReālProjekts is one of the companies of the Reaalprojekt group located in Latvia. The Reaalprojekt Group includes five subsidiaries – OÜ G.E.O. Grupp in Estonia, SIA Latvijasmernieks.lv in Latvia, ReālProjekts in Latvia, Realprojektas in Lithuania and Reaalprojekt SWE in Sweden.
RealProjekts
RealProjekts5 mēnešus atpakaļ
Las Vegas, Nevada
Novērtēju iespēju aizbraukt uz Autodesk university 2023 konferenci Lasvegasā. Iepazinos ar Amerikas, Austrālijas, Polijas un Japanās inženieriem. Konferences sesijās bija interesanti uzzināt par generative design, kas attīstās, un jau tagad to ir iespējams izmantot autoceļu projektēšanā.

#civilengineer #Civil3d #AutoCAD2023 #AU2023
RealProjekts
RealProjekts5 mēnešus atpakaļ
Las Vegas, Nevada
Konferencē Autodesk university 2023 sanāca satikt un iepazīties ar leģendāro Jeff Bartels, kurš pasniedza ļoti vērtīgu sesiju par Civil 3D.

#AU2023 #civilengineer #Civil3d #AutoCAD2023
RealProjekts
RealProjekts1 gadu atpakaļ
Iesniedzām 3D modeļa starpziņojumu autoceļam P121 posmā no 37.91 līdz 46.13 km, kas sastāv no autoceļa, apgaismojuma un īpašumu robežu modeļiem, punktu mākoņa un piketāžas.

#autocad #architecture #design #engineering #autodesk #cad #photoshop #civilengineering #architect #autocaddrawing #civil #rendering #dmodeling #construct #3dmodellingling #bim #bimmodeling #bimservices #bimworld #bimmodeler
RealProjekts
RealProjekts1 gadu atpakaļ
Lieliska pieredze kopā ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas valsts autoceļu kolēģiem apciemojot Dānijas valsts autoceļus “Vejdirektoratet”. Tikšanās mērķis bija iepazīt BIM pielietošanu infrastruktūras projektos Dānijā. Liels paldies valsts autoceļu pārstāvim Rasmus Fuglsang un “Vejdirektoratet” komandai, kuri mūs laipni sagaidīja un dalījās savā pieredzē.

#BIM #bimmodeling #BIMSpecialist #Bimdenmark
RealProjekts
RealProjekts2 gadus atpakaļ
November 9, 2022 @12pm Eastern Data models are created during planning, survey, design, construction, operations and maintenance phases of the asset life cycle using different modeling standards and practices. This webinar focuses on data models created in design, construction, and asset management....